پیاده روی با صندل اسپرت دخترانه موجب کاهش وزن و لاغری می شود

دمپایی‌ها نمونه بارز صندل اسپرت دخترانه هستند که نمی‌خواهید هنگام دویدن بپوشید. با این حال، این هنوز محبوب ترین نوع صندل است. دمپایی ها یک زیره ساده دارند که یک بند Y شکل مستقیماً روی کفی آن محکم می شود.

آنها معمولاً با لاستیک ساخته می شوند، اما فلیپ فلاپ ها را می توان از هر ماده ای ساخت و در همه رنگ ها و طرح ها دیده می شود. فلیپ فلاپ ها صندل های سبکی هستند که با کفی فوم و پنجه پلاستیکی طراحی شده اند تا از پوشنده حمایت کنند.

برای تکان دادن این سبک نهایی، به سراغ چرمی بروید. دمپایی های معمولی دارای بندهای الاستیک ساده هستند که می توانند در سواحل و پیک نیک استفاده شوند. اما اگر استایل شخصی شما شیک‌تر است، می‌توانید این صندل‌های تابستانی را با بند‌های چرمی بافته شده، تزئین شده با نگین‌ها یا درخشش‌ها تهیه کنید.

این دمپایی‌های استادانه زمان نمی‌برند تا ظاهر معمولی شما را جلوه دهند. همچنین جالب است بدانید که این کفش‌های بسیار راحت بسیار متنوع هستند.

آنها در طیف گسترده ای از طرح ها، الگوها و رنگ ها هستند که باعث می شود این لباس غیر رسمی ارزش سرمایه گذاری را داشته باشد. با لباس شنا یا لباس شنای خود همراه شوید. با تنوع زیاد فلیپ فلاپ در بازار، انتخاب فقط یک جفت برای شما بسیار چالش برانگیز خواهد بود.

در دنیای مد بحث برانگیز است که سرسره ها نوعی دمپایی هستند یا سبک خودشان هستند، اما شکی نیست که آنها یک نوع صندل هستند. اسلایدها یک بند دارند که به صورت افقی در بالای کفش قرار می گیرد که مستقیماً به کف کفش متصل می شود.

صندل های چوبی که در ژاپن با نام Geta نیز شناخته می شوند، نوعی صندل مدرن هستند که به دلیل استحکام و دوام ارزشمند هستند. همانطور که از نام آنها مشخص است، این صندل ها از چوب یکی از سخت ترین مواد موجود در بازار ساخته شده اند.